Codzienne życie

jest zbyt skomplikowane,

żeby nie być

dobrze zorganizowaną! 

Dorota Bednarczuk

Dzień dobry Moja Kochana! 

 

Mam na imię Dorota i jestem aktywną mamą, pracownikiem etatowym, oprócz tego gospodynią domową, praczką, sprzątaczką , pielęgniarką, szoferem i strategiem zmieniającym chaos codzienności w konkretny plan działania. Moją największą pasją jest praktyczny rozwój osobisty, dzięki któremu dzień po dniu staję się lepszą wersją samej siebie i odważnie spełniam swoje marzenia. 

Mogę śmiało określić siebie jako kobietę szczęśliwą i pełną energii!  Działam z pasją i odważnie realizuje kolejne cele. Jestem silna i niezależna, bo znam swoją wartość. 

Jednak nie zawsze tak było.

Zanim mój świat zewnętrzny się zmienił musiałam przepracować wewnętrzne ograniczenia, pokonać pułapki własnego umysłu i zaliczyć wiele porażek. Dzięki własnym potknięciom zrozumiałam, że brak czasu i sprzyjających warunków to wymówki, które powstrzymywały mnie przed ruszeniem w kierunku upragnionych zmian. Doszłam do wniosku że nie powinnam czekać na idealne warunki, żeby całkowicie zmienić swoje życie. Dałam sobie prawo do popełniania błędów i chwil słabości na drodze do realizacji odważnych celów.

Przestałam się bać w momencie gdy zrozumiałam, że każda porażka to wzmacniająca lekcja i powinnam z niej wyciągnąć wnioski. Przestałam narzekać, bo uświadomiłam sobie że myśli się materializują. Zaczęłam więc myśleć pozytywnie.  Zaczęłam głośno mówić o swoich celach pozbywając się wyrzutów sumienia, z powodu tego że podstawiłam siebie na pierwszym miejscu.  Przestałam się martwić tym co myślą inni i zorganizowałam przestrzeń na materializację marzeń na moim warunkach.

Postanowiłam stworzyć wirtualną przestrzeń dla Kobiet – pracujących Mam,

które chcą się lepiej zorganizować,

żeby nie zwariować w natłoku codziennych obowiązków,

odnaleźć czas na własny rozwój i chwilę świętego spokoju!

 

Wiele kobiet jest przeciążonych społecznymi oczekiwaniami, łączeniem rolami matki i żony przy jednoczesnej presji na osiąganie więcej w sferze rozwoju zawodowego. Próbujemy pogodzić role troskliwej mamy, kochającej żony, strażniczki ogniska domowego i wzorowego pracownika, zawsze gotowego na nowe wyzwania. Czujemy się przez to przytłoczone, sfrustrowane, zestresowane i po prostu zmęczone. Czy możesz odnaleźć w tych słowach siebie?

 

DLACZEGO KOBIECY ASYSTENT?

 

Każda kobieta potrzebuje od czasu do czasu bezinteresownego wsparcia drugiej kobiety, która doskonale rozumie jej codzienne bolączki. Zakładamy rodziny, poświęcamy czas i energie na wychowanie dzieci jednocześnie chcąc zachować własną autonomię i niezależność. Znalezienie właściwego dla każdej z nas balansu może okazać się bardzo trudne w natłoku codziennych obowiązków. 

Kobiecy asystent pomoże Ci odnaleźć „złoty środek” dzięki lepszej organizacji na co dzień. Moją misją jest wspieranie Ciebie w odnalezieniu balansu między życiem rodzinnym, budowaniem własnej niezależności i kreowaniem szczęśliwego życia. Mogę Cię zapewnić, że jest to możliwe! Ja sama jestem przykładem tego, że dzięki odpowiedniej organizacji codzienności można osiągać sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Powiem więcej! Można także odnaleźć czas na odrobinę świętego spokoju i naprawdę pokochać samą siebie! 

 

Codzienne życie

jest zbyt skomplikowane,

żeby nie być

dobrze zorganizowaną!

 

Jestem przekonana, że przy  niewielkiej pomocy  kobiecego asystenta uda Ci się lepiej zorganizować w codziennych obowiązkach, uporządkować osobistą przestrzeń i odkryć twórczy potencjał aby stać się Kobietą, która dostaje od życia więcej!

 

Co znajdziesz na moim blogu?

organizacyjna niedziela

Pomogę Ci w lepszej organizacji codzienności tak, abyś nie tylko odnalazła się w haosie obowiązków, ale także znalazła czas tylko dla siebie. Wpisy dotyczące lepszej organizacji pojawia się na blogu w każdą niedzielę.

ROZWOJOWY CZWARTEK

Przekaże Ci moją wiedzę i praktyczne wskazówki, które będziesz mogła zastosować od zaraz w swojej codzienności. W każdy czwartek polecę Ci praktyczne rozwiązanie, dobrą książkę czy inspirujące miejsce w sieci.

podcast kobiecego asystenta

Odcinek 30 minutowego podcastu będzie pojawiał się na stronie każdego pierwszego dnia miesiąca. Porozmawiamy o wyzwaniach współczesnych kobiet. 

Prezent dla ciebie

Zapraszam Cię do pobrania darmowego Planu Tygodnia dla każdej zapracowanej kobiety. Oprócz rozkładu tygodnia będziesz otrzymywać praktyczne wskazówki dotyczące lepszej organizacji codziennego życia. 

Odbierz prezent

„kobiecy plan tygodnia”