SZABLONY KOBIECEJ ORGANIZACJI 

Proste narzędzia do skutecznej organizacji codzienności dla Kobiet. 

ZAPLANUJ

Zbierz myśli i określ jakie zadania są do zrobienia w ciągu całego tygodnia

ZAPISZ

Magia planowania celów zaczyna się spełniać już w momencie ich zapisania.  Cały plan tygodnia na jednej stronie pozwoli Ci jasno ocenić priorytety.

SESJA WDZIĘCZNOŚCI

Każdego dnia będę Ci przypominać o zapisaniu chociaż jednej rzeczy, za którą jesteś najbardziej wdzięczna.  Nie samym planowaniem człowiek żyje, a najcenniejsze wartości nie są mierzalne.

CZAS DLA CIEBIE

Odnajdziesz czas tylko i wyłącznie dla Ciebie, bo  w natłoku codziennych obowiązków o tym zapominasz. Pamiętaj, że szczęśliwa kobieta to zrelaksowana kobieta.

Co mówią o mnie inne kobiety?

Dorota to kobieta, która zna się na tym co robi. Jest empatycznym słuchaczem i konkretnym doradcą. Potrafi postawić drugiego człowieka „na nogi” i zmotywować do działania. Swoją wiedzę czerpie nie tylko z wykształcenia, ale także z własnego doświadczenia życiowego. Dzięki temu jest osobą skuteczną i autentyczną. Wspieranie rozwoju osobistego Kobiet ma we krwi!
Hanna Mężyk

Gdybym miała opisać Dorotę w dwóch słowach, określiłabym ją jako „angażującego inspiratora”. Zaraża swoim entuzjazmem do robienia rzeczy, o których człowiek marzy! Rozmową potrafi sprawić, że wszelkie problemy i ograniczenia znikają, pozostawiając przestrzeń do odkrywania własnego potencjału i dążeniu do realizacji odważnych celów. Z Nią zdecydowanie łatwiej jest „przyciągnąć” dobre myśli. Gorąco polecam sesję mentoringu każdemu, kto potrzebuje zmiany, otwarcia umysłu na nowe, dotarcia do sedna swoich ograniczeń i osiągnięcia tego, co wydawało się wcześniej niemożliwe! 

Angelika Osior

Dorota to prawdziwa przedsiębiorcza kobieta. Rozumie kobiety i potrafi zaoferować im wsparcie jak mało kto! Jeśli chcesz więcej od życia, z pewnością potrzebujesz Doroty. Dorota z pewnością pokaże Ci jak osiągnąć wytyczone cele i przejść z punktu A do B w swoim życiu. Praca z Dorotą była dla mnie niesamowitym przywilejem. Kibicuję jej z całego serca i z zachwytem przyglądam się jej osiągnięciom.

Każdy potrzebuje Doroty w swoim życiu. Iga Liziniewicz, coach, La Boutique du Succés

O MNIE

Mam na imię Dorota i jestem aktywną mamą, pracownikiem etatowym, oprócz tego gospodynią domową, praczką, sprzątaczką , pielęgniarką, szoferem i strategiem zmieniającym chaos codzienności w konkretny plan działania. Moją największą pasją jest praktyczny rozwój osobisty, dzięki któremu dzień po dniu staję się lepszą wersją samej siebie i odważnie spełniam swoje marzenia.

Postanowiłam stworzyć wirtualną przestrzeń dla Kobiet – pracujących Mam, które chcą się lepiej zorganizować, żeby nie zwariować w natłoku codziennych obowiązków i odnaleźć czas na własny rozwój i chwilę świętego spokoju!

zapis na newsletter

Pobierz bezpłatny Planner

 

Zacznij skutecznie planować,

aby nie zwariować w natłoku

codziennych obowiązków!